کشف محبوب ترین مبلمان و میز ناهار خوری در یافت آباد

اغراق ها را کنار بگذاریم، Ektorp ممکن است محبوب ترین جدیدترین مبلمان یافت آباد تهران در جهان باشد با توجه به اینکه چگونه محبوب ترین مبل از IKEA است و IKEA به خوبی … IKEA.

اگر به دنبال یک کاناپه مقرون به صرفه هستید که از چیزهای خوب صرفه جویی نکند، دیگر به دنبال آن نباشید! برخلاف برخی از مبل‌های عمیق‌تر دیگر در این فهرست، Ektorp یک کاناپه واقعی است در مقابل یک مبل نیم تختی با تکیه‌گاه…

Ektorp که توسط ده ها هزار نفر در سراسر جهان آزمایش و آزمایش شده است، تضمین می شود که یکی از امن ترین مبل های موجود در بازار باشد.

این ست مبل و میز ناهار خوری با قیمتی پایین 399 دلار در مقرون به صرفه ترین تجسم خود، قطعاً یک کاناپه ارزان قیمت است، اگرچه به هیچ وجه ارزان ترین مبل راحتی نیست اما ارزش هر پنی را دارد، و سپس مقداری.

چیزی که در مورد Ektorp عالی است این است که عسلی مبل و به خوبی گرد است. و نه، این فقط به خاطر بازوهای چرخ شده نیست که به Ektorp ظاهر بسیار کلاسیک آن را می دهد.

همنوعان با قد متوسط، وضعیت نشستن Ektorp را به راحتی عمودی خواهند یافت. یک سالن استراحت وجود دارد اما نه خیلی زیاد، این همان چیزی است که تصور می کنید یک حراج مبل یافت آباد برای نشستن روی آن باشد. این یک چیز خوب برای کسانی است که همه کاره می خواهند.

بالشتک های Ektorp نیز در این بین قرار دارند بالشتک های پشتی و نشیمنگاهی هر دو از فوم مخملی ساخته شده اند که بر خلاف پرکننده های پایین است. له کردن آنها به شما می گوید که آنها کمی در سمت سفت تر هستند شما در آنها غرق نمی شوید، اما آنها به خوبی می دهند.

  • منابع:
    1. The best and most comfortable sofas of 2022
  • تبلیغات: 
  1. پارچه کرپ با بافتی غنی و ظاهری شگفت انگیز
  2. انواع درخت بادام هندی موجود در جهان
  3. مقایسه روش های مختلف تولید تخمه آفتابگردان
  4. فهرست پلی فنل، انواع مختلف خرما

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.