لوله پلیکا ۶ متری باعث استحکام سیستم تهویه هوا در ساختما می شود

هدف اصلی این مقاله ارائه مطالعات موردی لوله پلیکا ۶ متری فاضلاب PVC موجود در ادبیات و مقایسه نتایج حاصل از دوام PVC با یافته‌های بازرسی (CCTV) داده‌ها است.

تاکید بر مطالعاتی است که ویژگی‌هایی را که یکپارچگی ساختاری و عملکرد کلی یک سیستم فاضلاب را تعریف می‌کنند، بررسی می‌کنند. داده های بازرسی مربوط به سه شهرداری مختلف در هلند است: Almere، Amstelveen و Breda.

تفاوت‌های اصلی بین ادبیات و داده‌های بازرسی به عنوان گامی در جهت پل زدن نتایج حاصل از تحقیقات علمی و مشاهدات از عمل مورد بحث قرار می‌گیرد.

از مراحل اولیه تولید تا آخرین مراحل عمر عملیاتی، عوامل متعددی وجود دارند که به طور بالقوه می توانند بر خواص فیزیکی، شیمیایی و در نتیجه مکانیکی لوله های PVC تأثیر بگذارند. مروری بر این عوامل و مکانیسم های مشاهده شده در بخش های بعدی ارائه شده است.

لوله

پلیمریزاسیون سوسپانسیون پرکاربردترین فرآیند برای تولید ذرات پی وی سی (80 درصد) است، در حالی که امولسیون و پلیمریزاسیون انبوه به ترتیب 12 و 8 درصد از تولید جهانی را تامین می کنند.

اگرچه جزئیات خاص اندازه ذرات PVC در ادبیات کمی متفاوت است ، ریزساختار از همان الگو پیروی می کند. این را می توان در سه مرحله توصیف کرد: ذره مرحله III-PVC (~100-150μm)، مرحله II-ذره اولیه (~0.1-2~m) و ذره مرحله I (~10nm) .

تبدیل ماده به یک محصول همگن مستلزم آن است که مرزهای ذرات اولیه ناپدید شوند و یک شبکه درهم تنیدگی پیوسته جدید ایجاد شود.

این روش به فرآیند ژل شدن معروف است و کیفیت آن با سطح ژل شدن بیان می شود. روش های مختلفی برای به دست آوردن اطلاعات در مورد سطح ژل شدن وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.